
Kstar inverter BluE-G 5kT 3-fazni 5500VA/10000W
Šifra proizvoda
L_kst-blueg-5ktBrand
KSTARModel
-Tip
-PartNo
1021G2934EAN
-Jamstvo
5Dostupnost
Dobavljivo (2-4 dana)
1.044,25 Eur
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Model BluE-G 5kT, 3-fazni
Najveći istosmjerni napon 1100V
Nominalni napon 600V
Napon pokretanja 180V
Max.raspon za pretvaranje energije (MPPT) 140 V~1,000 V
Broj MPPT ulaza 2
Nizova po jednom MPPT ulazu 1
Najveća ulazna jakost struje po MPPT ulazu 15A
Najveća jakost struje kratkog spoja po MPPT ulazu 20A
Nominalna izlazna snaga, izmjenično 5000W
Najveća izlazna snaga, izmjenično 5500VA
Nominalni izmjenični napon 400V 3L+N
Raspon frekvencije izmjenične mreže 50 / 60Hz(±5Hz)
Najveća jakost izlazne struje 8A
Faktor snage 0.8
THDi (ukupna harmonička izobličenja) 3%
Najveća učinkovitost 98.4%
Učinkovitost Euro 97.5%
Zaštite DC prekidač
Istosmjerni preklopnik da
Nadstruja izlaza da
Zaštita od otočnog rada da
Zaštita od obrnutog istosmjernog polariteta da
Otkrivanje kvara u nizu da
Zaštita od prenapona, izmjenični/istosmjerno DC: Type II / AC: Type III / Type II Optional
Otkrivanje otočnog rada da
Zaštita od izmjeničnog kratkog spoja da
Dimenzije Š x V x D 380 x 483 x 161 mm
Masa do 17kg
Raspon radne temperature od -25°C do 60°C
Vrsta hlađenja prirodno
Max. nadmorska visina za rad do 4000 m
Max. vlaga za rad 0-100%
Vrsta stezaljki za izmjeničnu struju konektori
Klasa zaštite IP IP65
Topologija bez transformatora
Komunikacija RS485/Wifi/4G
Zaslon LCD
Certifikati i norma EN/IEC62109-1/2;IEC/EN61000-6-2;IEC/EN61000-6-4;IEC61683;IEC60068;IEC60529;IEC62116;IEC61727; EN50549-1;AS 4777.2;VDE-AR-N-4105;VDE 0126-1-1;CEI0-21;G98;G99;C10/C11;NB/T32004-2018;GB/T19964-2012
Najveći istosmjerni napon 1100V
Nominalni napon 600V
Napon pokretanja 180V
Max.raspon za pretvaranje energije (MPPT) 140 V~1,000 V
Broj MPPT ulaza 2
Nizova po jednom MPPT ulazu 1
Najveća ulazna jakost struje po MPPT ulazu 15A
Najveća jakost struje kratkog spoja po MPPT ulazu 20A
Nominalna izlazna snaga, izmjenično 5000W
Najveća izlazna snaga, izmjenično 5500VA
Nominalni izmjenični napon 400V 3L+N
Raspon frekvencije izmjenične mreže 50 / 60Hz(±5Hz)
Najveća jakost izlazne struje 8A
Faktor snage 0.8
THDi (ukupna harmonička izobličenja) 3%
Najveća učinkovitost 98.4%
Učinkovitost Euro 97.5%
Zaštite DC prekidač
Istosmjerni preklopnik da
Nadstruja izlaza da
Zaštita od otočnog rada da
Zaštita od obrnutog istosmjernog polariteta da
Otkrivanje kvara u nizu da
Zaštita od prenapona, izmjenični/istosmjerno DC: Type II / AC: Type III / Type II Optional
Otkrivanje otočnog rada da
Zaštita od izmjeničnog kratkog spoja da
Dimenzije Š x V x D 380 x 483 x 161 mm
Masa do 17kg
Raspon radne temperature od -25°C do 60°C
Vrsta hlađenja prirodno
Max. nadmorska visina za rad do 4000 m
Max. vlaga za rad 0-100%
Vrsta stezaljki za izmjeničnu struju konektori
Klasa zaštite IP IP65
Topologija bez transformatora
Komunikacija RS485/Wifi/4G
Zaslon LCD
Certifikati i norma EN/IEC62109-1/2;IEC/EN61000-6-2;IEC/EN61000-6-4;IEC61683;IEC60068;IEC60529;IEC62116;IEC61727; EN50549-1;AS 4777.2;VDE-AR-N-4105;VDE 0126-1-1;CEI0-21;G98;G99;C10/C11;NB/T32004-2018;GB/T19964-2012
| Model | BluE-G 5kT, 3-fazni |
| Najveći istosmjerni napon | 1100V |
| Nominalni napon | 600V |
| Napon pokretanja | 180V |
| Max.raspon za pretvaranje energije (MPPT) | 140 V~1,000 V |
| Broj MPPT ulaza | 2 |
| Nizova po jednom MPPT ulazu | 1 |
| Najveća ulazna jakost struje po MPPT ulazu | 15A |
| Najveća jakost struje kratkog spoja po MPPT ulazu | 20A |
| Nominalna izlazna snaga, izmjenično | 5000W |
| Najveća izlazna snaga, izmjenično | 5500VA |
| Nominalni izmjenični napon | 400V 3L+N |
| Raspon frekvencije izmjenične mreže | 50 / 60Hz(±5Hz) |
| Najveća jakost izlazne struje | 8A |
| Faktor snage | 0.8 |
| THDi (ukupna harmonička izobličenja) | 3% |
| Najveća učinkovitost | 98.4% |
| Učinkovitost Euro | 97.5% |
| Zaštite | DC prekidač |
| Istosmjerni preklopnik | da |
| Nadstruja izlaza | da |
| Zaštita od otočnog rada | da |
| Zaštita od obrnutog istosmjernog polariteta | da |
| Otkrivanje kvara u nizu | da |
| Zaštita od prenapona, izmjenični/istosmjerno | DC: Type II / AC: Type III / Type II Optional |
| Otkrivanje otočnog rada | da |
| Zaštita od izmjeničnog kratkog spoja | da |
| Dimenzije Š x V x D | 380 x 483 x 161 mm |
| Masa | do 17kg |
| Raspon radne temperature | od -25°C do 60°C |
| Vrsta hlađenja | prirodno |
| Max. nadmorska visina za rad | do 4000 m |
| Max. vlaga za rad | 0-100% |
| Vrsta stezaljki za izmjeničnu struju | konektori |
| Klasa zaštite IP | IP65 |
| Topologija | bez transformatora |
| Komunikacija | RS485/Wifi/4G |
| Zaslon | LCD |
| Certifikati i norma | EN/IEC62109-1/2;IEC/EN61000-6-2;IEC/EN61000-6-4;IEC61683;IEC60068;IEC60529;IEC62116;IEC61727; EN50549-1;AS 4777.2;VDE-AR-N-4105;VDE 0126-1-1;CEI0-21;G98;G99;C10/C11;NB/T32004-2018;GB/T19964-2012 |
