
Genius NX-8280S, bežični miš, silent, BT, crni
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | NX-8280S BT |
| Kratki opis | Lagani bežični miš s punjivom baterijom i tihim prekidačima |
| Sučelje | Bluetooth v5.3 2.4GHz |
| Broj tipki | 6 (lijevi/desni, srednji s kotačićem, naprijed/nazad, DPI) |
| Domet | Do 10 metara |
| Karakteristike miša | Optički senzor Tihi prekidači Promjena rezolucije od 400 - 3200 dpi AI Copilot |
| Podržani operacijski sustavi | 2.4GHz: Windows® 8, 10, 11 ili novije macOS 10.14 ili novije ChromeOS Bluetooth: Windows® 8, 10, 11 ili novije macOS x 10.18 ili novije ChromeOS iPadOS 13.4 ili novije Android 7 ili novije |
| Baterija | Punjiva 500mA baterija (kabel uključen) |
| Dimenzije i masa | Miš: 65 g USB prijamnik: 1.6g |
| Sadržaj pakiranja | Miš NX-8280S BT Kabel za punjenje USB (USB-A na USB-C) |
| Boja | Crna |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".