
Fractal Define 7 Black, crno bez napajanja
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | Define 7 Black |
| Utori | Utori za proširenje 7+2 |
| Priključci | 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 2 x USB 2.0 Audio I/O |
| Hlađenje | CPU: 185 mm |
| Podržani formati ploča | E-ATX (max 285 mm) / ATX / mATX / mITX |
| Konstrukcijski materijal | Čelik |
| Dimenzije i masa | 547 x 240 x 475 mm 13.49 kg |
| Tehničke specifikacije | GPU: Storage: 315 mm - Open: 491 mm (467 mm s prednjim ventilatorom) |
| Ostalo | Filteri: gornji, 2 x prednji, donji HDD nosači, SSD, PSU PSU: max 250 mm |
| Diskovi | 3.5"/2.5" Universal drive brackets 6 included, 14 positions total Dedicated 2.5" drive brackets 2 included, 4 positions total 5.25” drive mounts x1 |
| Ventilatori | 9 x 120/140 mm Prednji: 3 x 120/140 mm (2x Dynamic X2 GP-14 uključen) Gornji:3 x 120/140 mm Stražnji: 1 x 120/140 mm (1 x Dynamic X2 GP-14 uključen) Donji: 2 x 120/140 mm |
| Podrška za radijator | Prednji: do 360/280 mm Gornji: do 360/420 mm Stražnji: 120mm/140mm Donji: do 240/280 mm |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
| Video | Prezentaciju kućišta možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".