
Canon laser i-SENSYS MF651cw
Šifra proizvoda
L_can-mf651cwBrand
Canon OPPModel
-Tip
-PartNo
5158C009EAN
-Jamstvo
2Dostupnost
Dobavljivo (2-4 dana)
390,75 Eur
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Tip Višenamjenski laserski uređaj za obradu u boji
Dostupne funkcije ispisivanje, kopiranje i skeniranje
Metoda ispisa Laserski jednostrani ispis u boji
Funkcija skeniranja plošno
Faks funkcija NE
Brzina ispisa u boji jednostrano: do 18 ppm (A4)
Rezolucija ispisa 1200 x 1200 dpi
Ulazna ladica Kaseta za 250 listova
Odlagač za ručno ulaganje jednog lista
Izlazna ladica 100 listova
Vrste medija Kaseta: 60 do 163 g/m² (do 200 g/m² sa sjajnim papirom)
Brzina procesora 800 MHz x 2
Memorija 1 GB
Sučelje USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, bežična veza 802.11b/g/n, Wireless Direct veza
OS Windows® 10 / Windows® 8.1 / Windows® 7 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Server® 2008R2 / Server® 2008 / Mac OS X verzije 10.9.5 i novije / Mac OS 10.14 i novije, Linux
Razina buke 51 dB
Dimenzije i masa 451 mm x 460 mm x 413 mm
Ostalo Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.
Napomena Pisač se isporučuje s početnim spremnicima za ispisivanje 1350 stranica (crna) i 680 stranica C/M/Y (cijan, magenta i žuta)
Preporučena mjesečna količina ispisa 250 – 2500 stranica mjesečno
Registracija trogodišnjeg jamstva
Dostupne funkcije ispisivanje, kopiranje i skeniranje
Metoda ispisa Laserski jednostrani ispis u boji
Funkcija skeniranja plošno
Faks funkcija NE
Brzina ispisa u boji jednostrano: do 18 ppm (A4)
Rezolucija ispisa 1200 x 1200 dpi
Ulazna ladica Kaseta za 250 listova
Odlagač za ručno ulaganje jednog lista
Izlazna ladica 100 listova
Vrste medija Kaseta: 60 do 163 g/m² (do 200 g/m² sa sjajnim papirom)
Brzina procesora 800 MHz x 2
Memorija 1 GB
Sučelje USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, bežična veza 802.11b/g/n, Wireless Direct veza
OS Windows® 10 / Windows® 8.1 / Windows® 7 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Server® 2008R2 / Server® 2008 / Mac OS X verzije 10.9.5 i novije / Mac OS 10.14 i novije, Linux
Razina buke 51 dB
Dimenzije i masa 451 mm x 460 mm x 413 mm
Ostalo Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.
Napomena Pisač se isporučuje s početnim spremnicima za ispisivanje 1350 stranica (crna) i 680 stranica C/M/Y (cijan, magenta i žuta)
Preporučena mjesečna količina ispisa 250 – 2500 stranica mjesečno
Registracija trogodišnjeg jamstva
| Tip | Višenamjenski laserski uređaj za obradu u boji |
| Dostupne funkcije | ispisivanje, kopiranje i skeniranje |
| Metoda ispisa | Laserski jednostrani ispis u boji |
| Funkcija skeniranja | plošno |
| Faks funkcija | NE |
| Brzina ispisa u boji | jednostrano: do 18 ppm (A4) |
| Rezolucija ispisa | 1200 x 1200 dpi |
| Ulazna ladica | Kaseta za 250 listova Odlagač za ručno ulaganje jednog lista |
| Izlazna ladica | 100 listova |
| Vrste medija | Kaseta: 60 do 163 g/m² (do 200 g/m² sa sjajnim papirom) |
| Brzina procesora | 800 MHz x 2 |
| Memorija | 1 GB |
| Sučelje | USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, bežična veza 802.11b/g/n, Wireless Direct veza |
| OS | Windows® 10 / Windows® 8.1 / Windows® 7 / Server® 2016 / Server® 2012R2 / Server® 2012 / Server® 2008R2 / Server® 2008 / Mac OS X verzije 10.9.5 i novije / Mac OS 10.14 i novije, Linux |
| Razina buke | 51 dB |
| Dimenzije i masa | 451 mm x 460 mm x 413 mm |
| Ostalo | Više detalja o proizvodu možete naći ovdje. |
| Napomena | Pisač se isporučuje s početnim spremnicima za ispisivanje 1350 stranica (crna) i 680 stranica C/M/Y (cijan, magenta i žuta) |
| Preporučena mjesečna količina ispisa | 250 – 2500 stranica mjesečno |
| Registracija trogodišnjeg jamstva | ![]() |

