
BYD Battery-Box Premium HVS 12.8kWh
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | Battery-Box Premium HVS 12.8 |
| Nominalni napon | Nazivni napon: 512 V Iskoristiva energija: 12,8 kWh (DC korisna energija, uvjeti ispitivanja: 100% DOD, 0,2 C punjenje i pražnjenje na + 25 °C. Iskoristiva energija sustava može varirati s različitim markama pretvarača Broj modula: 5 |
| Izlaz (izmjenično) | Iskoristiva energija: 12,8 kWh Maksimalna izlazna struja: 25 A Vršna izlazna struja : 50 A, 3 s (Do smanjenja napunjenosti doći će između -10 °C i 0 °C) |
| Nominalni izmjenični napon | Radni napon: 400~576 V |
| Učinkovitost | Povratna učinkovitost: ≥96% |
| Dimenzije Š x V x D | (V/Š/D): 1461 x 585 x 298 mm |
| Masa | 205 kg |
| Raspon radne temperature | -10 °C do +50 °C |
| Klasa zaštite IP | Ocjena zaštite kućišta: IP55 |
| Komunikacija | CAN/RS485 |
| Certifikati i norma | VDE2510-50 / IEC62619 / CEC / CE / UN38.3 |
| Ostalo | Tehnologija baterijskih ćelija: litij željezo fosfat (bez kobalta) Primjene: ON Grid / ON Grid + Backup / OFF Grid Jamstvo: 10 godina |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".