
ASUS VA34VCPSR 34", HDMI, DP, HAS, RJ45, 96W, USB
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | VA34VCPSR |
| Zaslon | 34" (797.2 x 333.7 mm) nereflektirajući zaslon, LED, HDR10, 100Hz Flicker-free |
| Razmak točaka | 0.2318mm |
| Horizontalna frekvencija | HDMI: 30~225 KHz USB-C, DisplayPort: 225~225 KHz |
| Vertikalna frekvencija | HDMI: 48~100 Hz USB-C, DisplayPort: 48~100 Hz |
| Svjetlina | 300cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 4ms(GTG) |
| Kut gledanja | 178°/ 178° |
| Konektori | USB-C x 1 (DP Alt način rada) 1x DisplayPort 1.4 1x HDMI (v2.1) (TMDS) 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A Priključak za slušalice USB-C napajanje: 96 W RJ45 |
| Zvučnici | 2Wx2 |
| Ergonomija | Nagib: (+35° ~ -5°) Okretanje: (+180° ~ -180°) Podešavanje visine: 0~130 mm VESA montaža na zid: 100x100 mm Kensington brava |
| Potrošnja | Potrošnja energije: 32 W Način uštede energije: manja od 0,5 W Način isključenosti: manja od 0,3 W Napon: 100-240 V, 50/60 Hz |
| Dimenzije i masa | 80.93 x 51.10 x 26.49 cm (š x v x d) 9,32 kg |
| Pakiranje | HDMI kabel L-odvijač Kabel za napajanje Kratki vodič za početak rada USB-C kabel Jamstveni list DisplayPort kabel |
| Garancija | 3 godine |
| Certifikati | Energy Star EPEAT Gold TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".