
ASUS VA27UQSB 27", 4K, 2xHDMI, DP, USB, HAS, zvuč.
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | VA27UQSB |
| Zaslon | 27" (3840x2160), IPS, LED, nereflektriajući zaslon, 60Hz Flicker-free HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10 |
| Razmak točaka | 0.155mm |
| Rezolucija | 3840x2160 |
| Horizontalna frekvencija | HDMI: 30~160 KHz DP: 30~160 KHz |
| Vertikalna frekvencija | HDMI:40-60 Hz DP: 40-60 Hz |
| Kontrast | Omjer kontrasta (maks.): 3000:1 Omjer kontrasta (tip.): 1000:1 |
| Svjetlina | 350cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 5ms |
| Konektori | 1x DisplayPort 1.4 HDMI (v2.1) x 2 (TMDS) USB čvorište: 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A Priključak za slušalice |
| Zvučnici | 2Wx2 |
| Boja | Crna |
| Ergonomija | Nagib: Da (+35° ~ -5°) Okretanje: Da (+180° ~ -180°) Okretanje: Da (+90° ~ -90°) Podešavanje visine: 0~150 mm VESA montaža na zid: 100x100 mm Kensington brava |
| Potrošnja | Potrošnja energije: maje od 30 W Način uštede energije: manje od 0,5 W Način isključenosti: manje od 0,3 W |
| Napajanje | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Dimenzije i masa | 61.40 x 51.78 x 22.63 cm (Š x V x D) 6.50 kg |
| Pakiranje | DisplayPort kabel HDMI kabel L-odvijač Kabel za napajanje Kratki vodič za početak rada Jamstveni list USB 3.2 kabel |
| Garancija | 3 godine |
| Certifikati | Energy Star EPEAT Gold TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".