
ASUS VA27DQSB-W 27", DP, HDMI, hub, 75Hz, zvu
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | VA27DQSB-W |
| Zaslon | 27" LED IPS, 75Hz Flicker free |
| Razmak točaka | 0.311mm |
| Rezolucija | 1920x1080 |
| Horizontalna frekvencija | HDMI: 30~85 KHz DP: 85~85 KHz Analog: 30~85 KHz |
| Vertikalna frekvencija | HDMI: 48~75 Hz DP: 48~75 Hz Analog: 48~75 Hz |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svjetlina | 250cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 5ms (GTG) |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Konektori | 1 x DisplayPort 1.2 1 x HDMI (v1.4) 1 x VGA USB Hub: 2x USB 2.0 Type-A Priključak za slušalice: Da PC audio ulaz: Da |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Standardi | Energy Star TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light |
| Ergonomija | Nagib: Da (+35° ~ -5°) Zakretaj: Da (+180° ~ -180°) Pivot: Da (+90° ~ -90°) Podešavanje visine: 0 ~ 150 mm VESA: 100x100 mm Kensington bravica: Da |
| Potrošnja | 12.68 W |
| Napajanje | 100-240V, 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | 61.19 x 52.34 x 22.63 cm 6,8 kg |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".