
ASUS VA27AQSE 27", QHD, VGA, DP, HDMI, HAS, zvuč
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | VA27AQSE |
| Zaslon | 27" (597.74 x 335.67 mm) nereflektirajući zaslon, LED, IPS, HDR10, 75Hz Flicker-free |
| Razmak točaka | 0.233mm |
| Rezolucija | 2560x1440 |
| Horizontalna frekvencija | HDMI: 30~130 KHz DisplayPort: 30~130 KHz Analog Signal Frequency : VGA: 30~85 KHz |
| Vertikalna frekvencija | HDMI: 48~75 Hz DisplayPort: 48~75 Hz Analog Signal Frequency : VGA: 48~75 Hz |
| Kontrast | Omjer kontrasta (maks.): 3000:1 Omjer kontrasta (tip.): 1000:1 |
| Svjetlina | 350cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 1ms MPRT |
| Kut gledanja | 178°/ 178° |
| Konektori | 1x DisplayPort 1.2 1x HDMI (v1.4) 1x VGA Priključak za slušalice |
| Zvučnici | 2Wx2 |
| Ergonomija | Nagib: (+35° ~ -5°) Okretanje: (+180° ~ -180°) Okretanje: (+90° ~ -90°) Podešavanje visine: 0~150 mm VESA montaža na zid: 100x100 mm Kensington brava |
| Napajanje | Potrošnja energije: manje od 17,7 W Način uštede energije: manje od 0,5 W Način isključenosti: manje od 0,3 W Napon: 100-240 V, 50/60 Hz |
| Dimenzije i masa | 61.35 x 52.95 x 22.40 cm 5,55 kg |
| Pakiranje | HDMI kabel Kabel za napajanje Kratki vodič za početak Gumena naljepnica Jamstveni list |
| Garancija | 3 godine |
| Certifikati | Energy Star EPEAT Silver TCO Certified TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light FSC MIX |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".