
ASUS PA248QV, IPS, 24,1", HDMI, DP, HAS, 16:10
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | ProArt PA248QV |
| Zaslon | 24.1" 16:10 IPS LED nereflektirajući ekran, 94 ppi, sRGB: 100%, 75Hz, Flicker-free |
| Razmak točaka | 0.27 mm |
| Rezolucija | 1920x1200 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Svjetlina | 300cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 5 ms |
| Kut gledanja | 178°/178° |
| Konektori | 1 x DisplayPort 1.2 1 x HDMI (v1.4) 1 x VGA Priključak za slušalice: Da PC audio ulaz: Da |
| USB | 4x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Standardi | TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light Calman Verified Mac Compliance |
| Ergonomija | Nagib: Da (+35° ~ -5°) Zakretaj: Da (+90° ~ -90°) Pivot: Da (+90° ~ -90°) Podešavanje visine 0 ~ 130 mm VESA: 100x100 mm Kensington brava |
| Potrošnja | 9,4W |
| Napajanje | 100-240V, 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | 53.30 x 50.50 x 21.10 cm 6,1 kg |
| Garancija | 3 godine |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".