
ASUS FA607 R7-170/16GB/512GB/RTX4050/16"/noOS
Šifra proizvoda
L_asu-fa607nuq-rl014Brand
Asus ConsumerModel
-Tip
-PartNo
90NR0QF3-M004L0EAN
-Jamstvo
2Dostupnost
Dobavljivo (2-4 dana)
1.987,75 Eur
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Model TUF Gaming A16 FA607NUQ-RL014
Part number 90NR0QF3-M004L0
Namjena Prijenosno računalo
Procesor AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads)
Memorija 1 x 16GB DDR5-4800 SO-DIMM
Broj utora: 2x SO-DIMM
Max. memorije do 64GB
Grafika iGPU: AMD Radeon Graphics
MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus
NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs) 6GB GDDR6
2195MHz at 90W (2145MHz Boost Clock+50MHz OC, 65W+25W Dynamic Boost)
Zaslon 16" FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA) Value IPS-level nereflektirajući ekran, 300nits, 144Hz, 1000:1, G-Sync
Disk 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Podržani diskovi M.2 2TB G4X4 PCIe SSD
M.2 1TB G4X4 PCIe SSD
M.2 512GB G4X4 PCIe SSD
Optički pogon Nema
Zvuk Dva zvučnika
Dolby Atmos
Mikrofon Ugrađen
Kamera 720p HD web kamera
Tipkovnica Tipkovnica Chiclet s RGB pozadinskim osvjetljenjem (1 zona)
TouchPad
I/O priključci 1x RJ45 LAN
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podrškom za DisplayPort / Power delivery / G-SYNC (prijenos podataka do 10Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
1x 3.5mm audio kombinirani priključak
HDMI 1x HDMI 2.1 FRL
Komunikacija LAN 10/100/1000 Mbps
WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.3
Baterija 56WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
6.0, 180W AC Adapter
Output: 20V DC, 9A, 180W
Input: 100~240V AC, 50/60Hz univerzalno
Operativni sustav Bez operativnog sustava
Boja Mecha Gray
Materijal kućišta Aluminij / plastika
Dimenzije i masa 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm
2,2 kg
Zaštita i sigurnost BIOS Administrator Password and User Password Protection
Kensington Security Slot
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Garancija 2 godine na uređaj i bateriju
Ostalo Aura Sync
Punjač U pakiranju
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy.
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support.
Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje.
Part number 90NR0QF3-M004L0
Namjena Prijenosno računalo
Procesor AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads)
Memorija 1 x 16GB DDR5-4800 SO-DIMM
Broj utora: 2x SO-DIMM
Max. memorije do 64GB
Grafika iGPU: AMD Radeon Graphics
MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus
NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs) 6GB GDDR6
2195MHz at 90W (2145MHz Boost Clock+50MHz OC, 65W+25W Dynamic Boost)
Zaslon 16" FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA) Value IPS-level nereflektirajući ekran, 300nits, 144Hz, 1000:1, G-Sync
Disk 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Podržani diskovi M.2 2TB G4X4 PCIe SSD
M.2 1TB G4X4 PCIe SSD
M.2 512GB G4X4 PCIe SSD
Optički pogon Nema
Zvuk Dva zvučnika
Dolby Atmos
Mikrofon Ugrađen
Kamera 720p HD web kamera
Tipkovnica Tipkovnica Chiclet s RGB pozadinskim osvjetljenjem (1 zona)
TouchPad
I/O priključci 1x RJ45 LAN
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podrškom za DisplayPort / Power delivery / G-SYNC (prijenos podataka do 10Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
1x 3.5mm audio kombinirani priključak
HDMI 1x HDMI 2.1 FRL
Komunikacija LAN 10/100/1000 Mbps
WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.3
Baterija 56WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
6.0, 180W AC Adapter
Output: 20V DC, 9A, 180W
Input: 100~240V AC, 50/60Hz univerzalno
Operativni sustav Bez operativnog sustava
Boja Mecha Gray
Materijal kućišta Aluminij / plastika
Dimenzije i masa 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm
2,2 kg
Zaštita i sigurnost BIOS Administrator Password and User Password Protection
Kensington Security Slot
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Garancija 2 godine na uređaj i bateriju
Ostalo Aura Sync
Punjač U pakiranju
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy.
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support.
Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje.
| Model | TUF Gaming A16 FA607NUQ-RL014 |
| Part number | 90NR0QF3-M004L0 |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Memorija | 1 x 16GB DDR5-4800 SO-DIMM Broj utora: 2x SO-DIMM Max. memorije do 64GB |
| Grafika | iGPU: AMD Radeon Graphics MUX Switch + NVIDIA Advanced Optimus NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs) 6GB GDDR6 2195MHz at 90W (2145MHz Boost Clock+50MHz OC, 65W+25W Dynamic Boost) |
| Zaslon | 16" FHD+ 16:10 (1920 x 1200, WUXGA) Value IPS-level nereflektirajući ekran, 300nits, 144Hz, 1000:1, G-Sync |
| Disk | 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD |
| Podržani diskovi | M.2 2TB G4X4 PCIe SSD M.2 1TB G4X4 PCIe SSD M.2 512GB G4X4 PCIe SSD |
| Optički pogon | Nema |
| Zvuk | Dva zvučnika Dolby Atmos |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Kamera | 720p HD web kamera |
| Tipkovnica | Tipkovnica Chiclet s RGB pozadinskim osvjetljenjem (1 zona) TouchPad |
| I/O priključci | 1x RJ45 LAN 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podrškom za DisplayPort / Power delivery / G-SYNC (prijenos podataka do 10Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps) 1x 3.5mm audio kombinirani priključak |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 FRL |
| Komunikacija | LAN 10/100/1000 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 56WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija 6.0, 180W AC Adapter Output: 20V DC, 9A, 180W Input: 100~240V AC, 50/60Hz univerzalno |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Boja | Mecha Gray |
| Materijal kućišta | Aluminij / plastika |
| Dimenzije i masa | 35.4 x 25.1 x 2.24 ~ 2.67 cm 2,2 kg |
| Zaštita i sigurnost | BIOS Administrator Password and User Password Protection Kensington Security Slot Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Ostalo | Aura Sync |
| Punjač | U pakiranju |
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja. Ovdje se nalazi Pixel Policy. Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support. | |
| Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje. |
