
ASUS UX3405 U7-255H/16GB/1TB/Arc/14"WUXGA/W11
Šifra proizvoda
L_as-ux3405ca-ql075wBrand
Asus ConsumerModel
-Tip
-PartNo
90NB14W3-M00ZE0EAN
-Jamstvo
2Dostupnost
Dobavljivo (2-4 dana)
1.429,75 Eur
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Model Zenbook 14 UX3405CA-QL075W
Part number 90NB14W3-M00ZE0
Namjena Prijenosno računalo
Procesor Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
Memorija LPDDR5X 16GB
Grafika Intel Arc Graphics
Zaslon 14" WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, ekran osjetljiv na dodir, 60Hz, 400nits, 0.2ms odaziv, 500nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1
70% manje plavog svjetla
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500
TUV Rheinland certificirano
SGS Eye Care Display
Disk 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optički pogon Nema
Kamera FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Tipkovnica Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem
Precizni TouchPad
Podrška za NumberPad
I/O priključci 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak
HDMI 1x HDMI 2.1 TMDS
Komunikacija WiFi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 + Bluetooth 5.4
Utori za proširenje 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Baterija 75WHrs, 2S2P, 4-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 65W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.25A, 65W
Input: 100-240V AC 50/60GHz univerzalno
Operativni sustav Windows 11 Home
Boja Ponder Blue
Materijal kućišta Aluminij
Dimenzije i masa 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm
1,28 kg
Zaštita i sigurnost IR webcam with Windows Hello support
McAfee
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Garancija 2 godine na uređaj i bateriju
Ostalo US MIL-STD 810H military-grade standard
Dodatno u pakiranju Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Sleeve
USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter
Standardi EPEAT Gold
Energy star 8.0
RoHS
REACH
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy.
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support.
Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje.
Part number 90NB14W3-M00ZE0
Namjena Prijenosno računalo
Procesor Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS
Memorija LPDDR5X 16GB
Grafika Intel Arc Graphics
Zaslon 14" WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, ekran osjetljiv na dodir, 60Hz, 400nits, 0.2ms odaziv, 500nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1
70% manje plavog svjetla
VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500
TUV Rheinland certificirano
SGS Eye Care Display
Disk 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optički pogon Nema
Kamera FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello
Tipkovnica Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem
Precizni TouchPad
Podrška za NumberPad
I/O priključci 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
2x Thunderbolt 4 s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak
HDMI 1x HDMI 2.1 TMDS
Komunikacija WiFi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 + Bluetooth 5.4
Utori za proširenje 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Baterija 75WHrs, 2S2P, 4-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 65W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.25A, 65W
Input: 100-240V AC 50/60GHz univerzalno
Operativni sustav Windows 11 Home
Boja Ponder Blue
Materijal kućišta Aluminij
Dimenzije i masa 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm
1,28 kg
Zaštita i sigurnost IR webcam with Windows Hello support
McAfee
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Garancija 2 godine na uređaj i bateriju
Ostalo US MIL-STD 810H military-grade standard
Dodatno u pakiranju Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support)
Sleeve
USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter
Standardi EPEAT Gold
Energy star 8.0
RoHS
REACH
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy.
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support.
Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje.
| Model | Zenbook 14 UX3405CA-QL075W |
| Part number | 90NB14W3-M00ZE0 |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 Processor 255H 2.0 GHz (24MB Cache, up to 5.1 GHz, 16 cores, 16 Threads); Intel AI Boost NPU up to 13TOPS |
| Memorija | LPDDR5X 16GB |
| Grafika | Intel Arc Graphics |
| Zaslon | 14" WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, ekran osjetljiv na dodir, 60Hz, 400nits, 0.2ms odaziv, 500nits HDR peak, 100% DCI-P3, 1,000,000:1 70% manje plavog svjetla VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500 TUV Rheinland certificirano SGS Eye Care Display |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optički pogon | Nema |
| Kamera | FHD IR web kamera s podrškom za Windows Hello |
| Tipkovnica | Tipkovnica Chiclet s pozadinskim osvjetljenjem Precizni TouchPad Podrška za NumberPad |
| I/O priključci | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps) 2x Thunderbolt 4 s podrškom za Display / Power delivery (prijenos podataka do 40Gbps) 1x 3.5mm kombinirani audio priključak |
| HDMI | 1x HDMI 2.1 TMDS |
| Komunikacija | WiFi 7 (802.11be) (Tri-band) 2x2 + Bluetooth 5.4 |
| Utori za proširenje | 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Baterija | 75WHrs, 2S2P, 4-ćelijska Li-ion baterija TYPE-C, 65W AC Adapter Output: 20V DC, 3.25A, 65W Input: 100-240V AC 50/60GHz univerzalno |
| Operativni sustav | Windows 11 Home |
| Boja | Ponder Blue |
| Materijal kućišta | Aluminij |
| Dimenzije i masa | 31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm 1,28 kg |
| Zaštita i sigurnost | IR webcam with Windows Hello support McAfee Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Ostalo | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Dodatno u pakiranju | Stylus (ASUS Pen SA203H-MPP2.0 support) Sleeve USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Standardi | EPEAT Gold Energy star 8.0 RoHS REACH |
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja. Ovdje se nalazi Pixel Policy. Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support. | |
| Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje. |
