
Asus RT-BE50, Dual Band WiFi 7 Router
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | RT-BE50 |
| Priključci | 1x 2.5G for WAN 3x 1G for LAN |
| Standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Antena | Četiri vanjske antene |
| Mod rada | Wireless router mode Access point mode Media bridge mode Wireless Router Mode AiMesh Node Mode Range Extender Mode Access Point Mode Media Bridge Mode Repeater Mode |
| Prijenos podataka | 802.11a : do 54 Mbps 802.11b : do 11 Mbps 802.11g : do 54 Mbps WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): do 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): do 2882 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4GHz / 5GHz 2.4 GHz 5 GHz |
| Karakteristike | Procesor: Quad-Core Memorija: 128 MB Flash, 256 MB RAM Tipke: WPS, Reset |
| Podešavanje i upravljanje | WEB: ASUSWRT APP: ASUS Router APP |
| Napajanje | AC Input : 100V~240V (50~60Hz) DC Output : 12 V with max. 1.5 A current |
| Dimenzije i masa | 261 x 156 x 50 mm 450 g |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".