
Asus RT-AX52, AX1800, Dual Band WiFi 6 Router
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | RT-AX52 |
| Priključci | RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1, RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 3 |
| Standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) IPv4 IPv6 |
| Antena | External antenna x 4 2.4GHz 2x2 5GHz 2x2 |
| Mod rada | Access Point, AiMesh Node, Repeater, Router |
| Prijenos podataka | 802.11a : up to 54 Mbps 802.11b : up to 11 Mbps 802.11g : up to 54 Mbps WiFi 4 (802.11n) : up to 300 Mbps WiFi 5 (802.11ac) : up to 867 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (2.4GHz) : up to 574 Mbps WiFi 6 (802.11ax) (5GHz) : up to 1201 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4GHz / 5GHz |
| Karakteristike | 1.3GHz dual-core processor 128 MB Flash 256 MB RAM |
| Sigurnost | Open system, WPA/WPA2/WPA3-Personal, WPA/WPA2-Enterprise WPS SSH Firewall |
| Napajanje | AC Input : 110V~240V(50~60Hz) DC Output : 12 V with max. 1 A current |
| Dimenzije i masa | 192 x 126.3 x 47.5 mm (WxDxH)> 298g |
| Ostalo | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Pakiranje | RT-AX52 RJ45 Ethernet Cable Power Adapter Quick Start Guide Warranty Card |
| Jamstvo | 3 godine |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".