
Asus RP-BE58, BE3600 WiFi 7 pojačivač signala
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | RP-BE58 Dual-Band WiFi 7 |
| Priključci | 1 x RJ45 |
| Standard | IEEE 802.11a IEEE 802.11b IEEE 802.11g WiFi 4 (802.11n) WiFi 5 (802.11ac) WiFi 6 (802.11ax) WiFi 7 (802.11be) IPv4 IPv6 |
| Antena | Dvije interne antene |
| Mod rada | Range extender mode Access point mode Media bridge mode |
| Prijenos podataka | WiFi 7 (802.11be) (2.4GHz): do 688 Mbps WiFi 7 (802.11be) (5GHz): do 2882 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4GHz 2x2 5GHz 2x2 |
| Podešavanje i upravljanje | APP: ASUS Router APP / ASUS Extender APP |
| Sigurnost | Wi-Fi enkripcija: WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS support |
| Dimenzije i masa | 150 x 72 x 87 mm 224 g |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".