
ASUS M1502 R7-170/24GB/1TB/15.6"/noOS
Šifra proizvoda
L_as-m1502naq-bq060Brand
Asus ConsumerModel
-Tip
-PartNo
90NB1842-M00950EAN
-Jamstvo
2Dostupnost
Dobavljivo (2-4 dana)
801,75 Eur
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Model Vivobook 15 M1502NAQ-BQ060
Part number 90NB1842-M00950
Namjena Prijenosno računalo
Procesor AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads)
Memorija Sistemska: 8GB DDR5
DIMM: 16GB DDR5 SO-DIMM
Ukupna sistemska memorija: DDR5 24GB
Grafika AMD Radeon Graphics
Zaslon 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS-level nereflektirajući ekran, 60Hz, 250nits, 45% NTSC
Disk 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Zvuk Ugrađeni zvučnici
SonicMaster
Mikrofon Ugrađen
Kamera 720p HD web kamera s poklopcem za privatnost
Tipkovnica Boja: Crna
Tipkovnica Chiclet s numeričkim dijelom
Precizni TouchPad
I/O priključci 1x USB 2.0 Type-A (prijenos podataka do 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (prijenos podataka do 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C s podrškom za Power delivery (prijenos podataka do 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak
HDMI 1x HDMI 1.4
Komunikacija WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.4
Utori za proširenje 1x DDR5 SO-DIMM
1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Baterija 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 68W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.4A, 68W
Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Operativni sustav Bez operativnog sustava
Boja Cool Silver
Materijal kućišta Plastika
Dimenzije i masa 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm
1,7 kg
Zaštita i sigurnost McAfee
BIOS Booting User Password Protection
BIOS setup user password
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Garancija 2 godine na uređaj i bateriju
Ostalo US MIL-STD 810H military-grade standard
Standardi EPEAT Silver
Energy star
RoHS
REACH
Napomena Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje.
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy.
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support.
Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje.
Part number 90NB1842-M00950
Namjena Prijenosno računalo
Procesor AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads)
Memorija Sistemska: 8GB DDR5
DIMM: 16GB DDR5 SO-DIMM
Ukupna sistemska memorija: DDR5 24GB
Grafika AMD Radeon Graphics
Zaslon 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS-level nereflektirajući ekran, 60Hz, 250nits, 45% NTSC
Disk 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD
Zvuk Ugrađeni zvučnici
SonicMaster
Mikrofon Ugrađen
Kamera 720p HD web kamera s poklopcem za privatnost
Tipkovnica Boja: Crna
Tipkovnica Chiclet s numeričkim dijelom
Precizni TouchPad
I/O priključci 1x USB 2.0 Type-A (prijenos podataka do 480Mbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (prijenos podataka do 5Gbps)
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C s podrškom za Power delivery (prijenos podataka do 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps)
1x 3.5mm kombinirani audio priključak
HDMI 1x HDMI 1.4
Komunikacija WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.4
Utori za proširenje 1x DDR5 SO-DIMM
1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Baterija 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija
TYPE-C, 68W AC Adapter
Output: 20V DC, 3.4A, 68W
Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Operativni sustav Bez operativnog sustava
Boja Cool Silver
Materijal kućišta Plastika
Dimenzije i masa 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm
1,7 kg
Zaštita i sigurnost McAfee
BIOS Booting User Password Protection
BIOS setup user password
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Garancija 2 godine na uređaj i bateriju
Ostalo US MIL-STD 810H military-grade standard
Standardi EPEAT Silver
Energy star
RoHS
REACH
Napomena Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje.
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja.
Ovdje se nalazi Pixel Policy.
Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja.
Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support.
Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje.
| Model | Vivobook 15 M1502NAQ-BQ060 |
| Part number | 90NB1842-M00950 |
| Namjena | Prijenosno računalo |
| Procesor | AMD Ryzen 7 170 Processor 3.2GHz (20MB Cache, up to 4.75 GHz, 8 cores, 16 Threads) |
| Memorija | Sistemska: 8GB DDR5 DIMM: 16GB DDR5 SO-DIMM Ukupna sistemska memorija: DDR5 24GB |
| Grafika | AMD Radeon Graphics |
| Zaslon | 15.6" FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS-level nereflektirajući ekran, 60Hz, 250nits, 45% NTSC |
| Disk | 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Zvuk | Ugrađeni zvučnici SonicMaster |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Kamera | 720p HD web kamera s poklopcem za privatnost |
| Tipkovnica | Boja: Crna Tipkovnica Chiclet s numeričkim dijelom Precizni TouchPad |
| I/O priključci | 1x USB 2.0 Type-A (prijenos podataka do 480Mbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (prijenos podataka do 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C s podrškom za Power delivery (prijenos podataka do 5Gbps) 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (prijenos podataka do 5Gbps) 1x 3.5mm kombinirani audio priključak |
| HDMI | 1x HDMI 1.4 |
| Komunikacija | WiFi 6 (802.11ax) (Dual band) 2x2 + Bluetooth 5.4 |
| Utori za proširenje | 1x DDR5 SO-DIMM 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 |
| Baterija | 42WHrs, 3S1P, 3-ćelijska Li-ion baterija TYPE-C, 68W AC Adapter Output: 20V DC, 3.4A, 68W Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Operativni sustav | Bez operativnog sustava |
| Boja | Cool Silver |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Dimenzije i masa | 35.97 x 23.25 x 1.99 ~ 1.99 cm 1,7 kg |
| Zaštita i sigurnost | McAfee BIOS Booting User Password Protection BIOS setup user password Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Garancija | 2 godine na uređaj i bateriju |
| Ostalo | US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Standardi | EPEAT Silver Energy star RoHS REACH |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pogledati ovdje. |
Jamstveni list se nalazi u plavoj knjižici priloženoj uz upute na hrvatskom jeziku unutar pakiranja. Ovdje se nalazi Pixel Policy. Ovdje se nalaze upute kako postupiti u slučaju DOA uređaja. Svu komunikaciju vezano uz kupnju, korištenje, tehničku podršku kao i reklamacije proizvoda ASUS, možete se obratiti u ASUS Support. | |
| Jamstvo ASUS Perfect Warranty pruža dodatnu zaštitu od nezgoda za vaš uređaj ASUS. Više informacija o jamstvu možete pročitati ovdje. |
