
AOC Q27G3XMN 27", 2xHDMI, 2xDP, 180Hz,miniLED
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Model | AOC Q27G3XMN |
| Kratki opis | AOC gaming monitor |
| Zaslon | 27 inča / 68,58 cm VA QHD Omjer slike: 16:9 Bez odsjaja, 2H, zamagljenost 25% |
| Rezolucija | 2560x1440 |
| Kontrast | Statički: 4000:1 Dinamički: 80M:1 |
| Svjetlina | 700 cd/m2 |
| Vrijeme odaziva | 5 ms (GtG) OD: 1 ms |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Sučelje | 1x HDMI 2.0 1x Display Port 1.4 HDCP 2.2 |
| Audio izlazi | 1x audio izlaz |
| Boja | Crna |
| Ergonomija | VESA zidni nosač: 100x100 mm Nagib: 3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5° Podešavanje visine: 130 mm Zakretanje: 30° ±2° ~ 30° ±2° Pivot: 90° ±2° ~ 90° ±2° |
| Potrošnja | Uobičajeno: 54 W Standby: 0,5 W |
| Napajanje | Unutarnje napajanje: 100 - 240V 50/60Hz 100 - 240V 50/60Hz |
| Dimenzije i masa | Sa stalkom: 403.3~533.3x614.4x302.6 / 5,43 kg |
| Ostalo | WLED MiniLed Vesa Certified DisplayHDR™ 1000 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".