
Notebook Lenovo Thinkbook 16 G9 IRL Intel Core 5 / 16GB / 1TB SSD / 16" WUXGA IPS / W11P / grey
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL – Power, ki sledi vašemu tempu
Stopite into svet Capacityi and stila with novim ThinkBook 16 G9 IRL – poslovnim notebookom, ki without Weightv združi Power, eleganco and inteligentne Functions, pripravljene for prihodnost.
Processor Intel Core 5 - 210H 2.20 GHz(to 4.80 GHz, cache 12MB)
screen 40,6 cm (16,0") WUXGA IPS (1920 X 1200), 60Hz, 400nits, matt screen
memory 16GB, 1TB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD storage
integrated graphic card Intel Graphics
operating system Windows 11 Pro
Features:
Razširitvena mesta:
Connections & Expansion:
Battery: Li-Ion, 48Wh
Dimensions: 356 x 253.5 x 17.5 mm
Weight: 1,7 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | Intel Core 5 |
| Processor description | Intel Core 5 210H 2.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".