
Laptop Lenovo ThinkPad E14 G6 R7 / 16GB / 1TB SSD / 14" WUXGA IPS / AMD Radeon 680M / Windows 11 Pro
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Power. Natančnost. transferljivost.
Povečajte svojo produktivnost with elegantnim and zmogljivim Lenovo ThinkPad E14 Gen 6, notebookom, zasnovanim for profesionalce, ki potrebujejo Capacity, varnost and zanesljivost on poti.
14-palčni poslovni notebook združuje sodoben videz with legenyesrno trpežnostjo and zanesljivostjo serije ThinkPad.
Processor AMD Ryzen 7-7735U 2.7GHz (to 4.75GHz, cache 16MB)
screen 35,56 cm (14") IPS (1920x1200), 300nits
memory 16GB DDR5 4800, 1TB SSD storage
integrated graphic card AMD Radeon 680M
operating system Windows 11 Pro
Features:
Connections & Expansion:
Battery: 3-cell, 47 Whrs, supports hitro polnjenje
Dimensions: 17,99 x 313 x 219,3 mm
Weight: 1,44kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Gaming laptop |
| Display | 35,6 cm (14,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD Ryzen 7 - 7735U 2.70GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".