
Laptop HP 17-cp3178ng Ryzen 7 / 16GB / 512GB SSD / 17,3" FHD IPS / Windows 11 Home (silver)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
HP 17-cp3178ng je zanesljiv 17,3-palčni notebook, zasnovan for uporabnike, ki potrebujejo večjo partovno površino and comfortable parto with dokumenti, preglednicami or multimedijskimi vsebinmi. Velik screen allows boljšo preglednost and učinkovitejše parto with več odprtimi aplikacijami hkrati, zato je priDimensionsn for pisarne, domače partovne postaje and izobraževalna okolja.
notebook združuje sodoben dizajn, stabilno partovanje and praktičnost for vsakodnevne digitalne naloge. Zaradi uravnotežene zasnove je priDimensionsn for podjetja, študente and uporabnike, ki iščejo zanesljivo napravo for parto, komunikacijo and osnovno ustvarjanje vsebin. HP 17-cp3178ng predstavlja praktično rešitev for vse, ki želijo večji screen and stabilno platformo for vsakodnevno produktivnost.
Processor AMD Ryzen 7 7730U 2 GHz (to 4.5 GHz, cache 16 MB)
screen 17,3” (43,9 cm) (1920 x 1080) IPS, 300nits
memory 16GB, 512GB NVMe SSD storage
integrated graphic card AMD Radeon Graphics
operating system Windows 11 Home
keyboard je gravirana with SLO/CRO znaki!
Features:
Connections & Expansion:
Battery: 3-cell Li-ion 41Wh
Dimensions: 40,07 x 25,78 x 1,99 cm
Weight: 2,08 kg
| Illuminated keyboard | No |
| Display | 43,9 cm (17,3”) |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Radeon |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | SLO/HR engravement |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".