
Laptop LENOVO ThinkBook 16 G9 IRL Core 7 / 16GB / 1TB SSD / 16" WUXGA IPS / Windows 11 Pro (Arctic G
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL je sodoben poslovni notebook, zasnovan for podjetja and profesionalne uporabnike, ki potrebujejo zanesljivo napravo for vsakodnevno produktivnost. Velik 16-palčni screen allows comfortable parto with dokumenti, preglednicami and predstavitvami, medtem ko sodobna platforma zagotavlja tekoče partovanje poslovnih aplikacij and večopravilnosti.
notebook združuje eleganten and profesionalen dizajn with edgeustno konstrukcijo, značilno for ThinkBook serijo. Napredne varnostne Functions, dobra Connectivity and visoka mobilnost allowsjo enostavno vključitev into sodobna business okolja ter hibridni modeparta. ThinkBook 16 G9 IRL predstavlja odlično izbiro for podjetja and posameznike, ki potrebujejo zmogljivo, zanesljivo and dolgoročno poslovno rešitev.
Processor Intel Core 7 240H 2.5GHz (to 5.2GHz, cache 24MB)
screen 16,0" (40,6 cm) WUXGA (1920x1200) IPS, 400nits, matt
memory 16GB, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe storage
integrated graphic card Intel Graphics
operating system Windows 11 Pro
Details:
Razširitve:
Connections & Expansion:
Battery: 48Wh
Dimensions: 356 x 253.5 x 17.5 mm
Weight: 1.7 kg
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | Intel Core 7 |
| Processor description | Intel Core 7 - 240H 2.50 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | EU keyboard |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".