
Notebook Lenovo Thinkbook 16 G8 IAL Core ULTRA 5 / 16GB / 512GB SSD / 16" WUXGA IPS / Windows 11 Pro
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL je zmogljiv and eleganten poslovni notebook, namenjen uporabnikom, ki potrebujejo zanesljivo orodje for vsakodnevno parto. Intel Core Ultra 5 Processor, 16GB DDR5 memorya and hiter 512 GB SSD zagotavljajo tekoče partovanje also at the zahtevnejših poslovnih nalogah. Velik 16-palčni WUXGA IPS screen allows comfortable parto with dokumenti, preglednicami and predstavitvami.
Z napredno Connectivityjo, vključno with Thunderbolt 4 and Wi-Fi 6E, ter varnostnimi funkcijami, kot so TPM 2.0, bralnik prstnih odtisov and screenka for zasebnost kaDimensions, je ThinkBook 16 G8 idealna izbira for sodobna business okolja.
Processor Intel Core Ultra 5 225U 1.3 GHz (to 4.8 GHz, cache 12MB)
screen 40,6 cm (16,0") WUXGA IPS (1920 X 1200), 60Hz, 300nits, matt screen
memory 16GB, 512GB M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe SSD storage
integrated graphic card Intel Graphics
operating system Windows 11 Pro
Features:
Connections & Expansion:
Battery: Li-Ion, 45Wh
Dimensions: 356 x 253.5 x 17.5 mm
Weight: 1,7 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Processor description | Intel Core Ultra 5 - 225U 1.30 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | EU keyboard |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".