
Laptop HP OMEN 16 Gaming Ultra 7 / 16GB / 1TB SSD / 16" WUXGA IPS 144Hz / NVIDIA GeForce RTX 5060 /
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
HP OMEN 16 je zmogljiv gaming notebook nove generacije, zasnovan for uporabnike, ki potrebujejo high računsko Power for sodobne igre, ustvarjanje vsebin and zahtevne profesionalne aplikacije. Poganja ga Processor Intel Core Ultra 7 with AI pospeševanjem, ki allows tekoče partovanje at the večopravilnosti ter optimizacijo endurance systema into realnem času. Namenska graphic card NVIDIA GeForce RTX 5060 zagotavlja odlično grafično Capacity for igranje najnovejših naslovov, parto with 3D vsebinmi or multimedijsko produkcijo.
Velik 16-palčni screen with high Resolutionjo and hitrim osveževanjem allows jasno and tekoče prikazovanje slike, kar izboljša igralno izkušnjo ter produktivnost at the part. Napreden hladilni system and gaming zasnova zagotavljata stabilno partovanje also at the bigger obremenitvah, RGB lighted keyboard pa dopolnjuje značilen OMEN videz. HP OMEN 16 predstavlja vsesidesko rešitev for gamerje, ustvarjalce and napredne uporabnike, ki potrebujejo zmogljiv notebook for parto and zabavo.
Processor Intel Core Ultra 7 255H 1.5 GHz (to 5.1 GHz, cache 24 MB)
screen 16,0" (40,6 cm) WUXGA (1920 x 1200), 300nits
memory 16GB, 1TB SSD M.2 PCI Express 4.0 storage
graphic card NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB (TOPS 74)
operating system Windows 11 Home
Features:
Connections & Expansion:
Dimensions: 35.74 x 26.90 x 2.39 cm
Weight: 2,43 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor description | Intel Core Ultra 7-255H 1.5GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".