
Laptop HP OmniBook 7 Flip Ultra 7 / 32GB / 1TB SSD / 16" 2K zaslon na dotik / Windows 11 Home (silve
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
HP OmniBook 7 Flip 16" je sodoben 2-v-1 notebook with vrtljivim screenom, zasnovan for uporabnike, ki potrebujejo prilagodljivo napravo for parto, ustvarjanje and mobilno produktivnost. Zaradi vrtljivega screen se lahko uporablja kot klasičen notebook, tablet or into predstavitvenem načinu, kar allows prilagodljivo uporabo into pisarni, on sestankih or on poti. Velik screen zagotavlja comfortable parto with dokumenti, predstavitvami and multimedijskimi vsebinmi.
Elegantna and thin zasnova združuje mobilnost, Capacity and sodoben dizajn, zato je OmniBook 7 Flip 16 odlična izbira for profesionalce, študente and ustvarjalce, ki potrebujejo vsesidesko napravo for hibridno parto and vsakodnevne digitalne naloge.
Processor Intel Core Ultra 7 258V 2.2 GHz (to 4.8 GHz, cache 12MB)
screen 16,0" (40,6 cm) 2K (1920x1200), 400nits, screen on dotik
memory 32GB, 1TB NVMe SSD storage
integrated graphic card Intel Arc 140V GPU
operating system Windows 11 Home
Features:
Connections & Expansion:
Battery: 4-cell, 68 Wh Li-ion polymer
Dimensions: 35.61 × 24.56 × 1.55 cm
Weight: 1,79 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | Intel Ultra 7 |
| Processor description | Intel Ultra 7 258V 2.2GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | Yes |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Arc 140V GPU |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".