
Notebook HP OmniBook 5 Ultra 7 / 16GB / 1TB SSD / 16" IPS touch screen / Windows 11 Home (silver)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
HP OmniBook 5 je sodoben and zmogljiv notebook namenjen uporabnikom, ki potrebujejo zanesljivo and comfortable partovno orodje for vsakodnevne naloge. Velik 16-palčni screen with high Resolutionjo and podporo for dotik allows bolj pregledno parto with dokumenti, preglednicami, predstavitvami ter učinkovito večopravilnost, kar je še posebej uporabno into pisarniških and hibridnih partovnih okoljih. Elegantna silver zasnova works profesionalno and se dobro vključi into business okolja, hkrati pa ohranja pridih sodobnosti.
notebook je zasnovan kot praktična rešitev for uporabnike, ki iščejo ravnotežje med Capacityjo, uporabniško izkušnjo and dostopno ceno.
Processor Intel Core Ultra 7 255U 1.7 GHz (do 5.2 GHz, cache 12 MB)
screen 16,0" (40,6 cm) IPS WUXGA (1920x1200), 120Hz občutljiv on dotik
memory 16GB, 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
integrated graphic card Intel Graphics
operating system Windows 11 Home
Features:
Connections & Expansion:
Battery: 3-cell, 59 Wh Li-ion
Dimensions: 357.7 x 254.8 x 18.6 mm
Weight: 1,77 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | QHD |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Processor description | Intel Core 7-255U 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | Yes |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".