
Notebook Dell Alienware 16 Aurora AC16250 Core 7 / 32GB / 1TB SSD / 16" QHD+ 120Hz / GeForce RTX 506
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Alienware 16 Aurora je ustvarjen for gamerje, ki želijo top-notch kombincijo power, speedi and vizualnega presežka. Njegov 16-palčni QHD+ screen poskrbi for extremely ostro sliko, deepcolour and popolno zaznavanje detajlov into vsakem prizoru, kar allows popolno potopitev into igro. Ikonična Alienware zasnova with naprednim hlajenjem Cryo-Tech ohranja stabilno partovanje also med najintenzivnejšimi maratonskimi seansami, zato lahko uživaš into visokih FPS-jih without pregrevanja and izgube Capacityi.
inside se skriva Processor Intel Core 7 nove generacije, ki skupaj with 32 GB memorya and hitrim 1 TB SSD-jem zagotavlja eksplozivno odzivnost ter withouthibno parto into igrah and streamer setupih. graphic card NVIDIA GeForce RTX 5060 poganja najnovejše naslove with podporo ray tracinga, kar prinša realistično grafiko and gladko igranje also at the višjih Resolutionih. with Windows 11 Home kot temeljem gaming okolja je Alienware 16 Aurora popolna izbira for igralce, ki želijo premikati meje Capacityi and sloga.
Processor Intel Core 7 240H 1.80GHz (to 5.20GHz, cache 24MB)
screen 16,0" (40,6 cm) QHD+ 120Hz
memory 32GB, 1TB M.2 PCIe NVME SSD storage
graphic card NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7
operating system Windows 11 Home
Details:
Connections & Expansion:
Battery: Li-Ion 6-cell 96 WHr
Dimensions: 356.98 x 15.20 - 18.61 x 265.43 mm
Weight: 2,49 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Display | 40,6 cm (16,0") |
| Resolution | 2560 X 1600 |
| Processor | Intel Core 7 |
| Processor description | Intel Core 7 - 240H 1.80 GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | DELL |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".