
Notebook MSI Katana 15 HX B14WFK i7 / 16GB / 1TB SSD / 15.6" QHD 165Hz IPS / NVIDIA GeForce RTX 5060
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
MSI Katana 15 HX B14WFK – Legenyes, rojena for zmago
Spoznajte notebook, ki ne pozna kompromisov. MSI Katana 15 HX B14WFK je ultimativna zverin for igričarje, kreativce and profesionalce, ki potrebujejo največ — without odlašanja, without zastojev. Vsaka komponenta into njem je izbrana with namenom: ustvariti platformo, ki bo kos also najbolj intenzivnim izzivom Yesnašnjega digitalnega sveta.
Processor Intel Core i7 - 14650HX 2.20 GHz (max to 5.20 GHz, cache 36MB)
screen 15,6" (39,6 cm) IPS QHD (2560x1440), frekvenca osveževanja 165Hz, 300 nitov, matt
memory 16GB DDR5-5600 (2*8GB) , 1TB NVMe PCIe Gen4 SSD storage
graphic card NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7)
operating system /
Features:
Razširitvena mesta:
Connections & Expansion:
Dimensions: 359 x 262 x 25.5 mm
Battery: 4-cell/4S1P, 75 WHrs
Weight: 2,4 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Gaming laptop |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 2560 X 1440 |
| Processor | Intel i7 |
| Processor description | Intel i7-14650HX 2.2GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Without |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".