
Notebook LENOVO IdeaPad Slim 3 R7 / 24GB / 1TB SSD / 15,3" WUXGA IPS / Windows 11 Home (Luna Grey)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo IdeaPad Slim 3 je zanesljiv and vsesideski notebook, namenjen podjetjem and uporabnikom, ki potrebujejo učinkovito orodje for vsakodnevno parto. Njegova thin and light zasnova allows enostavno prenašanje, zato je priDimensionsn tako for pisarniško uporabo kot also for parto on terenu or from doma. storagereten, profesionalen videz se lepo vključi into business okolja, hkrati pa ponuja dovolj Capacityi for nemoteno parto with dokumenti, spletnimi aplikacijami, video klici and večopravilnostjo.
notebook je zasnovan with mislijo on praktičnost and zanesljivost. Ponuja uravnoteženo kombincijo uporabniške izkušnje, trajnosti and preFreega vzdrževanja, zaradi česar je priDimensionsn for dolgoročno uporabo into poslovnih and izobraževalnih okoljih, kjer sta pomembni učinkovitost and preverjena kakovost znamke Lenovo.
Processor AMD Ryzen 7 7735HS 3.2 GHz (to 4.75 GHz, cache 16 MB)
screen 15,3" (38.86 cm) WQXGA (1920x1200) IPS, 300nits, 45% NTSC, matt
memory 24GB, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe storage
integrated graphic card AMD Radeon 680M
operating system Windows 11 Home
Details:
Connections & Expansion:
Battery: Li-Ion, 60Wh
Dimensions: 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm
Weight: 1,63 kg
| Display | 15,3 (38.86 cm) |
| Resolution | 1920 X 1200 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7735HS 3.20 GHz |
| RAM | 24GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | AMD Radeon |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | SLO/HR keyboard |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".