
Notebook Lenovo V15 G5 IRL i5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / W11P (black)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Processor Intel Core i5-13420H 2.10 GHz (to 4.60 GHz, cache 12MB)
screen 15,6" (39,6 cm) FHD (1920x1080) 250 nitov, matt
memory 16GB, 512GB PCIe 4.0x4 NVMe SSD (M.2 2242)
integrated graphic card Intel UHD Graphics
operating system Windows 11 Pro
Features:
Connections & Expansion:
Battery: 47Wh
Dimensions: 359.2 x 235.8 x 18.3 mm
Weight: from 1,61 kg
Colour: black
| Illuminated keyboard | No |
| Type of device | Business Computer, FHD |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel Core i5-13420H 2.10GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".