
Notebook Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 R7 / 16GB / 1TB SSD / 15,1" WQXGA OLED / Windows 11 Home (gre
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo IdeaPad Slim 3 15ARP10 je zanesljiv and učinkovit notebook, zasnovan for vsakodnevnouporabo and nemoteno parto doma, into pisarni or on terenu. Sodobna zasnova, zmogljiv Processor AMD and velik 15,1-palčni screen zagotavljajo comfortable večopravilnost, dobro preglednost ter tekoče partovanje aplikacij. thin and light profil allows enostavno prenašanje, kakovostna izdelava pa dolgoročno zanesljivost, ki jo uporabniki pričakujejo. Idealna izbira for uporabnike, ki iščejo uravnoteženo ratio med Capacityjo, mobilnostjo and ceno.
Processor AMD Ryzen 7 7735HS 3.2 GHz (to 4.75 GHz, cache L3 16MB)
15,1" (38,35 cm) WQXGA (2560x1600) OLED, 500nits, 100% DCI-P3, HDR True Black 600, 165Hz
memory 16GB, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe storage
integrated graphic card AMD Radeon 680M
operating system Windows 11 Home
Details:
Connections & Expansion:
Battery: Li-Ion, 60Wh
Dimensions: 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm
Weight: 1,49 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Office computer, Full HD |
| Display | 15,1" (38,35 cm) |
| Resolution | 2560 X 1600 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7735HS 3.20 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".