
Notebook Lenovo LOQ 15IRX10 i7 / 32GB / 1TB SSD / 15,6" IPS FHD / NVIDIA GeForce RTX 5070 / AI / Win
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo LOQ 15IRX10 je zmogljiv notebook for poslovne uporabnike and gamerje, ki potrebujejo zanesljivo partovanje and high Capacity. with Intel Core HX Processorjem and grafiko NVIDIA GeForce RTX allows tekoče parto with zahtevnimi aplikacijami ter odlično izkušnjo at the igranju sodobnih iger.
15,6-palčni FHD screen zagotavlja jasen and tekoč prikaz, hiter SSD storage and sodoben memory pa poskrbita for odzivno partovanje systema. Dobra Connectivity and edgeustna zasnova allowsta enostavno uporabo tako into poslovnem kot domačem okolju.
Lenovo LOQ 15IRX10 je vseside izbira for podjetja and uporabnike, ki iščejo zmogljiv notebook for parto and zabavo.
Processor Intel Core i7-13650HX 2.60 GHz (to 4.90 GHz, cache 24MB)
screen 15,6" (39,6 cm) IPS FHD (1920 X 1080), 300nits, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC, matt
memory 32GB, 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe storage
graphic card NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB GDDR7, Boost Clock 2347MHz, TGP 115W, 798 AI TOPS
operating system Windows 11 Home
Features:
Connections & Expansion:
Battery: 60Wh
Dimensions: 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm
Weight: from 2,4 kg
| Illuminated keyboard | No |
| Type of device | Business Computer, FHD |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i7 |
| Processor description | Intel i7-13650HX 2.6 GHz |
| RAM | 32GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".