
Laptop LENOVO LOQ 15IAX9E i7 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD IPS / NVIDIA GeForce RTX 4050 / Windows
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo LOQ 15IRX10 je zmogljiv 15,6-palčni notebook, zasnovan for zahtevne uporabnike, ki potrebujejo high računsko Power for parto, ustvarjanje or gaming. with sodobno Intel platformo and namensko grafiko NVIDIA GeForce RTX allows tekoče partovanje at the večopravilnosti, obdelavi vsebin and igranju sodobnih iger. Kakovosten screen with high Resolutionjo zagotavlja jasno sliko, napreden hladilni system pa skrbi for stabilno partovanje also at the bigger obremenitvah.
edgeustna zasnova and sodoben videz ga postavljata into segment vsesideskih naprav, primernih tako for business okolja kot for napredne domače uporabnike. Lenovo LOQ 15IRX10 je odlična izbira for podjetja and posameznike, ki iščejo zmogljiv, zanesljiv and dolgoročno uporaben notebook.
Processor Intel Core i7-12650HX 1.7 GHz (to 4.70 GHz, cache 24 MB)
screen 15,6" (39,6 cm) (1920x1080) IPS 300nits, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC, matt
memory 16GB, 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe storage
graphic card NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2145MHz, TGP 65W, 194 AI TOPS
operating system Windows 11 Home
Details:
Connections & Expansion:
Battery: 57Wh
Dimensions: 359.3 x 236 x 19.9-22.95 mm
Weight: 1.77 kg
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i7 |
| Processor description | Intel i7-12650HX 1.7GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".