
Notebook Lenovo LOQ 15AHP10 Ryzen 7 / 16GB / 1TB SSD / 15,6" FHD IPS / GeForce RTX 5060 / Windows 11
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Lenovo LOQ 15AHP10 – Gaming Power with Ryzen 7
Lenovo LOQ 15AHP10 with zmogljivim Processorjem AMD Ryzen 7 prinša pravo ravnovesje med Powerjo, vzdržljivostjo and sodobnim videzom. Namenjen je vsem, ki želijo več from svojega of notebook – from igranja najnovejših iger, ustvarjalnega parta to vsakodnevne produktivnosti. Velik 15,6-palčni screen with hitro osvežitvijo poskrbi for gladko sliko and večjo potopitev into vsebino, napreden hladilni system pa zagotavlja tiho and stabilno partovanje also near bigger obremenitvah. Elegantna design into coloursi Luna Grey dopolnjuje edgeustno konstrukcijo, ki je zasnovana for dolgotrajno uporabo. keyboard with osvetlitvijo, bogat sound and pametne programske rešitve ustvarijo odlično uporabniško izkušnjo tako doma kot on poti. Lenovo LOQ 15AHP10 je idealen spremljevalec for igralce, študente and vse, ki potrebujejo zanesljiv and zmogljiv notebook into vsakem trenutku.
Processor AMD Ryzen 7 250 3.30GHz (to 5.10GHz, cache 16MB)
screen 39,60 cm (15,6") IPS FHD (1920x1080), 300 nitov, matt, frekvenca osveževanja 144Hz
memory 16GB (1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600), 1TB PCIe 4.0x4 NVMe (M.2 2242) SSD storage
graphic card NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7)
operating system Windows 11 Home
Features:
Razširitvena mesta:
Connections & Expansion:
Battery: 3-cell, 60 Whrs
Dimensions: 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm
Weight: 2.38 kg
| Illuminated keyboard | Yes |
| Type of device | Business Computer, FHD |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD Ryzen 7-250 3.30GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 1TB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard with SLO/HR engraving |
| Brand | LENOVO |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".