
Laptop HP 255R G10 Ryzen 7 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD IPS / Windows 11 Home (black)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
HP 255R je zanesljiv 15,6-palčni notebook, zasnovan for učinkovito vsakodnevno parto into pisarni, doma or on poti. Opremljen je with zmogljivim Processorjem AMD Ryzen 7, ki allows tekoče partovanje at the večopravilnosti, poslovnih aplikacijah and part with več odprtimi programi hkrati. Velik screen with Resolutionjo Full HD zagotavlja dobro preglednost at the part with dokumenti, preglednicami and predstavitvami.
notebook ponuja veliko količino memorya and hiter SSD storage, kar allows hitro nalaganje aplikacij ter stabilno partovanje systema. integrated grafika AMD Radeon poskrbi for gladko prikazovanje multimedijskih vsebin, sodobna Connectivity pa allows enostavno vključitev into poslovno or domače partovno okolje. HP 255R je zato odlična izbira for podjetja, študente and napredne uporabnike, ki potrebujejo zmogljivo, zanesljivo and cenovno uravnoteženo napravo.
Processor AMD Ryzen 7 7735U 2.7 GHz (to 4.75 GHz, cache 16 MB)
screen 15,6" (39,6 cm) FHD IPS (1920 x 1080)
memory 16GB, 512GB NVMe SSD storage
integrated graphic card AMD Radeon 680M
operating system Windows 11 Home
keyboard je gravirana with SLO/CRO znaki!
Features:
Connections & Expansion:
Dimensions: 35,98 × 23,6 × 1,17 cm
Weight: 1,66 kg
| Illuminated keyboard | No |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD Ryzen 7 - 7735U 2.70GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Radeon 680M |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | SLO/HR engravement |
| Brand | HP |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".