
Notebook DELL Pro 15 Essential PV15255 Ryzen 5 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / W11H / black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Processor: AMD Ryzen 5 7520U 2,8 GHz (to 4,3 GHz)
screen: 39,6 cm (15,6"), FHD (1920 X 1080) WVA
memory 8 GB, 512 GB SSD
graphic card: AMD Radeon 610M
operating system: Windows 11 Home
Details:
Connections & Expansion:
Battery: 3-cell, 41 WHr
Dimensions: 17-19 x 359 x 236 mm
Weight: 1,9 kg
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Processor description | AMD Ryzen 5-7520U 2.8GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Radeon 610M |
| Keyboard | US keyboard |
| Brand | DELL |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".