
Notebook Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 i5 / 16GB / 512GB SSD / 15,6" FHD IPS / Windows 11 Pro (
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
ASUS ExpertBook P1 (P1503) je zanesljiv and zmogljiv poslovni notebook, zasnovan for vsakodnevno parto into sodobnih podjetjih, kjer so pomembni učinkovitost, varnost and mobilnost. Odlikuje ga uravnotežena kombincija zmogljive strojne opreme and premišljene zasnove, ki allows tekoče parto with zahtevnejšimi poslovnimi aplikacijami, večopravilnost ter stabilno partovanje skozi celoten partovni Yesn. edgeustno case, zasnovano after strogih stanyesrdih vzdržljivosti, zagotavlja dolgo življenjsko dobo also at the intenzivni uporabi, medtem ko napredne varnostne Functions and poslovno usmerjene rešitve protectsjo poyestke ter poenostavljajo upravljanje into IT-okoljih. ExpertBook P1 je idealna izbira for podjetja, ki iščejo zanesljiv, profesionalen and stroškovno učinkovit notebook for zaposlene, pisarniško parto, parto on terenu or hibridni modeparta.
Processor Intel Core i5-13420H 2.1 GHz (to 4.60 GHz, cache 12MB)
screen 39,6 cm (15,6") FHD IPS (1920x1080), 300nits, matt
memory 16GB, 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD storage
integrated graphic card Intel UHD Graphics
operating system Windows 11 Pro
Details:
Connections & Expansion:
Battery: 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
Dimensions: 35.95 x 23.22 x 1.99 ~ 1.99 cm
Weight: 1,61 kg
| Illuminated keyboard | No |
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-13420H 2.1GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel UHD Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Brand | ASUS |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".