
All-in-one MSI Modern AM272P 1M Core 5 / 16GB / 512GB SSD / 27" FHD / Windows 11 Home (black)
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
MSI Modern AM272P 1M je eleganten 27-palčni All-in-One računalnik, zasnovan for sodobna partovna okolja, kjer sta pomembna urejen partovni space and zanesljivo partovanje. Združuje računalnik and monitor into eni napravi, kar zmanjšuje količino kablov and allows bolj organizirano partovno okolje into pisarni, on recepciji or into domači pisarni.
Velik screen allows comfortable parto with dokumenti, preglednicami, predstavitvami and več odprtimi aplikacijami hkrati, medtem ko sodobna platforma zagotavlja stabilno partovanje at the vsakodnevnih poslovnih nalogah. Zaradi elegantnega dizajna, tihega endurance and dobre Connectivityi je MSI Modern AM272P 1M odlična izbira for podjetja, izobraževalne ustanove ter uporabnike, ki potrebujejo praktično and zanesljivo namizno rešitev.
Processor Intel Core 5 120U 1.4GHz (to 5.00 GHz, cache 12MB)
screen 27" (68,5 cm) 1920x1080 (FHD) IPS, matt
memory 16GB, 512GB SSD PCIe GEN4x4 NVMe storage
integrated graphic card Intel Graphics
operating system Windows 11 Home
Features:
Nastavitve screen:
Connections & Expansion near pages:
Connections & Expansion Rare:
Dimensions: 611.75 x 194.68 x 561.48 mm
Weight: 7,5kg
| Type | All-In-One |
| Display | 68,5 cm (27,0") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel Core 5 |
| Processor description | Intel Core 5-120U 1.4GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Brand | MSI |
| Stock | In stock |
| Condition | NEW - regular program |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".