
XUB3493WQSU-B6 34'' IPS Ultra wide flat screen with PIP, PBP and height adjustable stand
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 34" |
| Vidljiva dijagonala | 34" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 3440x1440 |
| Osvježavanje | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 185 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 120 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 400 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Standardi | CE, TÜV-GS, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Omjer slike | 21:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke | LED Backlight, HDCP Ready, UWQHD, AMD Adaptive Sync Technology, Blue Light Filter |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 5 W |
| Izlazna snaga | 10 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)) |
| USB | 2 (USB Type C) |
| DisplayPort | 1 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 44 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 245.5 mm |
| Visina (mm) | 572.5 mm |
| Širina (mm) | 817 mm |
| Težina | 9.6 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 456 mm |
| Širina (mm) | 900 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Bruto težina (kg) | 12 kg |
| Neto težina (kg) | 9.5 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 456 mm |
| Širina kutije (mm) | 900 mm |
| Visina kutije (mm) | 188 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 12 kg |
| Težina kartona | 2 kg |
| Težina plastike | 0.5 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Količna pakiranja na paleti | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570125609 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".