
IIYAMA Prolite XUB2793QS-B7 Business Monitor - 68.5 cm (27''), WQHD (2560x1440), IPS LED, 100Hz, 300 cd/m², matte / black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| EPREL | 2020411 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.233 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 151 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 300 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Display Surface | Matt Type |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Pivot, Swivel |
| Značajke | LED Backlight, HDCP Ready, Flicker-free Technology, Low Blue Light, AMD Adaptive Sync Technology, Borderless |
| Gamut | NTSC 72%, sRGB 96% |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | 2020411 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 22 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA DDC/CI, VESA DDC 2B, VESA FDMI, RoHS, REACH |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 209.5 mm |
| Visina (mm) | 550.5 mm |
| Širina (mm) | 613.5 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 691 mm |
| Širina (mm) | 142 mm |
| Visina (mm) | 447 mm |
| Bruto težina (kg) | 7.1 kg |
| Neto težina (kg) | 5.7 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 142 mm |
| Širina kutije (mm) | 691 mm |
| Visina kutije (mm) | 447 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.3 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 0.6 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570124671 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".