M4250-16XF MANAGED SWITCH
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 16 x (10 Gbps) |
| Switching Method | Store and Forward |
| Switching Layers | Layer 2 Layer 3 Layer 4 |
| MAC Address Table Size | 16K |
| Network/Transport Protocol | ICMP IPv4 TCP/IP UDP HTTP IPv6 TFTP DHCP DNS HTTPS IGMP SNMP SSL SSHv2 RMON SFTP LLDP |
| Data Transmission | Full Duplex |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.1D(Spanning Tree Protocol) IEEE 802.1p(QoS) IEEE 802.1Q(VLAN) IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1ab IEEE 802.3bz IEEE 802.1ax |
| Networking Features | Jumbo Frames Support DDoS Attack Protection Radius/TACACS+ Web Interface MAC address filtering |
| Postavljanje | Rackmount |
| Standard Rack Height | 1U |
| SFP+ | 16 |
| USB | 1 (USB Type-C) |
| Serial | 1 (RS-232) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| Potrošnja | 47.84 W |
| Dubina (mm) | 440 mm |
| Visina (mm) | 43.2 mm |
| Širina (mm) | 200 mm |
| Težina | 1.74 kg |
| Boja | Crna |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 99999 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 526 mm |
| Širina (mm) | 262 mm |
| Visina (mm) | 117 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.8 kg |
| Neto težina (kg) | 1.74 kg |
| Težina (kg) | 4.86 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 376 mm |
| Širina kutije (mm) | 550 mm |
| Visina kutije (mm) | 320 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 15.97 kg |
| Težina kartona | 0.5 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 3 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 10606449149705 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".