
12PT 10G/MULTI-GIG WEB MANAGED PLUS
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Buffer Memory | 3 MB |
| Number of Ports | 12 x (10 Gbps)2 x 10GBase-X (10 Gbps) |
| Switching Protocol | Ethernet |
| Switching Method | Store and Forward |
| Switching Layers | Layer 2 Layer 3 |
| MAC Address Table Size | 32K |
| Status LED Indicators | Activity Status, Link, Speed |
| Networking Features | DHCP Client Built-in Jumbo Frames Support Manageable Web Interface |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| SFP+ Slot Quantity | 2 |
| Strujni adapter | Interni AC 100-240 V, 50/60 Hz, max 2.5 A |
| Potrošnja | 76.56 W |
| Potrošnja u mirovanju | 36.5 W |
| Dubina (mm) | 204 mm |
| Visina (mm) | 43 mm |
| Širina (mm) | 328 mm |
| Težina | 2.51 kg |
| Boja | Siva |
| Max. radna temperatura | 50 °C |
| Max. radna vlažnost | 90 % |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| MTBF | 1113477 h |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 452 mm |
| Širina (mm) | 268 mm |
| Visina (mm) | 88 mm |
| Bruto težina (kg) | 3 kg |
| Neto težina (kg) | 2 kg |
| Težina (kg) | 3.67 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 299 mm |
| Širina kutije (mm) | 477 mm |
| Visina kutije (mm) | 487 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 19.86 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 10606449129448 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".