
Seagate 15.36TB Nytro 5350M PCIe Gen4 ×4 NVMe Read Inensive 2.5" Internal Solid State Drive
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta | Plug-in modul |
| Format | 2.5" 15mm |
| Kapacitet | 15.36 TB |
| Podatkovni kanal | PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Tehnologija memorije | 3D NAND |
| Tehnologija flash memorije | Triple-Level Cell |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Max. brzina nasumičnog čitanja | 1250000 IOPS |
| Max. brzina nasumičnog pisanja | 140000 IOPS |
| Brzina čitanja | 7400 MBps |
| Brzina pisanja | 4500 MBps |
| TBW | 28000 TB |
| DWPD | 1 |
| Neoporavljive greške | 1 per 10^17 |
| MTBF | 2500000 h |
| SSD značajke | NVMe Support |
| Radna otpornost na udare | 1500G @ 0.5ms |
| Max. napon | 12 V |
| Max. potrošnja energije | 16 W |
| Min. potrošnja energije | 7 W |
| Max. radna temperatura | 70 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 85 °C |
| Min. neradna temperatura | -40 °C |
| Širina (mm) | 70.1 mm |
| Visina (mm) | 14.9 mm |
| Dubina (mm) | 100.4 mm |
| Težina | 0.17 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 60 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.17 kg |
| Neto težina (kg) | 0.17 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.17 kg |
| Težina kartona | 0.17 kg |
| Težina plastike | 0.17 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".