
IIYAMA Prolite X3270QSU-B1 Business Monitor - 80 cm (31.5''), WQHD (2560x1440), IPS LED, 100Hz, 3ms, 250 cd/m², matte / black
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| EPREL | 1869742 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Tehnologija | TFT Active Matrix |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 32" |
| Vidljiva dijagonala | 31.5" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.272 mm |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 90 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Svjetlina | 250 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 200 : 1 |
| Dinamički kontrast | 80 000 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 3 ms |
| Standardi | CE, TÜV-Bauart, EAC, VCCI-B, PSE, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | LED Backlight, HDCP Ready, WQHD, Flicker-free Technology |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 |
| Headphones | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | 1869742 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 35 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub |
| Kabeli | Strujni kabel, USB kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik, Sigurnosni list |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| Boja | Crna |
| Dubina (mm) | 221.5 mm |
| Visina (mm) | 503.5 mm |
| Širina (mm) | 726 mm |
| Težina | 6.9 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 810 mm |
| Širina (mm) | 125 mm |
| Visina (mm) | 505 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.75 kg |
| Neto težina (kg) | 4.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10.8 kg |
| Težina kartona | 1 kg |
| Težina plastike | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4948570123643 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".