
BELKIN 65w PD PPS Dual USB-C GaN Wall Charger, WHT + 100w C-C 2m
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Input Voltage | AC 100-240 V |
| Input Power Connectors Quantity | 1 |
| Izlazna snaga | 65 W |
| Output Power Connectors Quantity | 2 |
| Output Power Connectors Type | USB-C |
| Značajke adaptera i napajanja | Isporuka energije GaN Technology |
| Boja | White |
| Kabeli | USB Type C Cable |
| Dužina kabela | 2 m |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.2404 kg |
| Neto težina (kg) | 0.1923 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.6283 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Box |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".