
WLESS CONTROL LIC TO MANAGE 10 AP
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Skraćeni opis | Wireless Controller License to manage 10 Access Points |
| Software Pool Name | Networking |
| Distribution Media | License |
| License Quantity | 1 license 10 Access Points |
| License Validation Period | No time limit |
| Dužina (mm) | 0 mm |
| Širina (mm) | 0 mm |
| Visina (mm) | 0 mm |
| Težina (kg) | 0 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 0 mm |
| Širina kutije (mm) | 0 mm |
| Visina kutije (mm) | 0 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0 kg |
| Količina u kutiji | 0 |
| EAN kod | 10606449082415 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".