PNY NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell OEM Version, PCI-Express x16 Gen 5.0, 24 GB GDDR7 ECC 192-bit, 672 GB/s, 140W, FMHL Single Slot (11,2cm H x 24,1cm L), 4x DP 2.1b
| Sučelje | PCI Express 5.0 x16 |
| Format | Full-height |
| Model | NVIDIA RTX PRO 4000 |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 8960 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680x4320 |
| 2D/3D značajke | Nvidia CUDA Shader Model 6.6 5th Gen Tensor Cores 4th Gen Ray Tracing Cores NVIDIA DLSS 4 NVIDIA Blackwell Architecture |
| API podrška | DirectCompute OpenGL 4.6 Vulkan 1.3 DirectX 12 Ultimate OpenCL 3.0 |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR7 |
| VRAM kapacitet | 24 GB |
| Širina sabirnice | 192 Bit |
| Propusnost memorije | 672 Gbps |
| DisplayPort | 4 |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| Širina slotova | 1 slot |
| Potrošnja | 140 W |
| Dubina (mm) | 241.3 mm |
| Širina (mm) | 111.8 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.7 kg |
| Neto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 3536403403546 |