
PNY GPU NVIDIA RTX A4000 16 GB GDDR6 with ECC 256-bit, CUDA 6144, DP 1.4a x4 , Bulk, card only
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Sučelje | PCI Express 4.0 x16 |
| Format | Full-height |
| Model | Nvidia RTX A4000 |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 6144 |
| Tensor Core jedinice | 192 |
| Ray-Tracing jedinice | 48 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680x4320 |
| Osvježavanje na Max. rezoluciji | 60 Hz |
| 2D/3D značajke | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) Nvidia CUDA Shader Model 5.1 Quadro Sync II Compatible NVIDIA Ampere Architecture 2nd Gen Ray Tracing Cores 3rd Gen Tensor Cores |
| API podrška | OpenCL DirectX 12.0 OpenGL 4.5 Vulkan 1.0 DirectCompute |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| Širina sabirnice | 256 Bit |
| Propusnost memorije | 448 Gbps |
| DisplayPort | 4 |
| Operativni sustavi | Linux Microsoft Windows 10 64-bit Microsoft Windows 8 64-bit Microsoft Windows 8.1 64-bit |
| Priključak napajanja | 6 pin |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| Širina slotova | 2 slot |
| Dubina (mm) | 266.7 mm |
| Visina (mm) | 111.8 mm |
| Težina | 0.5 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 0.8 kg |
| Neto težina (kg) | 0.505 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.8 kg |
| Težina kartona | 0 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | OEM |
| EAN kod | 3536403383893 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".