PNY NVIDIA RTX 4000 SFF Ada Generation LowProfile OEM Version, PCI-Express x16 Gen 4.0, Dual Slot, 20 GB GDDR6 160-bit, HDCP 2.2, HEVC and HDMI 2.0 support with opt. adapter, 4x Mini DP 1.4a
| Sučelje | PCI Express 4.0 x16 |
| Model | Nvidia RTX 4000 SFF |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 6144 |
| Tensor Core jedinice | 192 |
| Ray-Tracing jedinice | 48 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 7680x4320 |
| 2D/3D značajke | HDCP(High-Bandwidth Digital Content Protection) Nvidia CUDA VR Ready Shader Model 6.6 |
| API podrška | OpenGL 3.0 DirectX 12.0 DirectCompute OpenGL 4.6 Vulkan 1.3 |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 20 GB |
| Širina sabirnice | 160 Bit |
| Propusnost memorije | 320 Gbps |
| Mini DisplayPort | 4 |
| Vrsta hlađenja | Active Heatsink |
| Širina slotova | 2 slot |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Potrošnja | 70 W |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 10 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0.01 kg |
| Količina u kutiji | 10 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 751492776989 |