
4MP UniFi Protect Camera for ceiling mount applications
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Camera Type | IP Camera |
| Sensor Resolution | 5 mp |
| Image Sensor Technology | CMOS |
| Max. Video Resolution | 2688x1512 |
| Maximum Frame Capture Rate | 24 fps |
| Sučelje | Ethernet |
| Horizontal Viewing Angle | 86° |
| Vertical Viewing Angle | 60° |
| Web Cam Features | Infrared LEDs on lens Power over Ethernet Light Sensor IR Cut Filter Weatherproof Vandal Resistant |
| Supported Formats | H.264 |
| Standardi zaštite | IPX4 IK08 |
| Installed Flash Memory Storage Capacity | 256 MB |
| Internal Memory Size | 512 MB |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Podržana brzina | Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet |
| Brzina prijenosa | 1000 Mbps |
| Networking Compliant Standards | IEEE 802.3af |
| Ugrađeni uređaji | Mikrofon Speaker |
| Boja | White |
| Postavljanje | Ceiling |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Standardi | FCC, IC, CE |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | -20 °C |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. potrošnja energije | 5 W |
| Dubina (mm) | 109.2 mm |
| Visina (mm) | 64.5 mm |
| Širina (mm) | 109.2 mm |
| Težina | 0.37 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Dužina (mm) | 143 mm |
| Širina (mm) | 142 mm |
| Visina (mm) | 94.3 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.4342 kg |
| Neto težina (kg) | 0.43 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 517 mm |
| Širina kutije (mm) | 349 mm |
| Visina kutije (mm) | 378 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 16.44 kg |
| Težina kartona | 0.39 kg |
| Težina plastike | 0.39 kg |
| Količina u kutiji | 20 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810010073013 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".