
UBIQUITI UniFi Switch Ultra 60W
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Number of Ports | 8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet) RJ-45 |
| Switching Layers | Layer 2 |
| Network/Transport Protocol | STP RSTP |
| Networking Features | Jumbo Frames Support Web Interface 7 Ports PoE+ |
| Vrsta | Vanjski |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Standardi | CE, FCC, IC |
| LAN | 8 (RJ-45) |
| Power over Ethernet/Power Adapter | Vanjski DC 44-57 V |
| Izlazna snaga | 60 W |
| Dubina (mm) | 76 mm |
| Visina (mm) | 33 mm |
| Širina (mm) | 203 mm |
| Težina | 0.32 kg |
| Boja | White |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 24 |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Vrsta jamstva | 24 months - for EU |
| Dužina (mm) | 250 mm |
| Širina (mm) | 150 mm |
| Visina (mm) | 100 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.9791 kg |
| Neto težina (kg) | 0.6 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 311 mm |
| Širina kutije (mm) | 291 mm |
| Visina kutije (mm) | 290 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 6.7182 kg |
| Težina kartona | 0.7 kg |
| Težina plastike | 0.7 kg |
| Količina u kutiji | 6 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 810084693728 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".